Bonett investice

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Hledáme dopravce, kteří chtějí šetřit

Zajímají nás projekty v podobě CNG stanic pro fleetové zákazníky, dopravní podniky a autobusové společnosti, které umožní svým vybudováním významné úspory dopravcům.

Přijedeme se k Vám rádi podívat, probereme s Vámi Vaše budoucí plány, zainvestujeme novou stanici CNG a zajistíme její bezchybný provoz.

Přebíráme rizika a investici za Vás

Tím, že zainvestujeme, přebíráme za Vás současně i maximální dávku rizik, která jsou s otevřením nové stanice spojeny.

Uděláme to profesionálně, naší výhodou je, že likvidita stanice pro nás je daleko vyšší než může být pro kteréhokoliv našeho klienta, a že stanicím pro alternativní paliva rozumíme, protože je to náš core bussiness.

Využijte proto možnosti spolupracovat s námi v modelu outsourcingu - my zainvestujeme, provozujeme, neseme rizika, staráme se na své náklady o servis, vy plníte CNG/LPG/bio.CNG bez problémů ze spolehlivé technologie.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.