CNG News

Aktuality

7.7.2019 Nová stanice Bonett na D1 před Prahou

Další novou plnící stanici na 15 km D1 uvedl Bonett do provozu v lokalitě Strančice/Všechromy

1.7.2019 Bonett otevřel další plnící stanici v Kladně

Již druhou plnící stanici CNG v pořadí v Kladně otevřel Bonett pro veřejnost

15.4.2019 Bonett dodal plnící stanici v Kopřivnici

Jako Generální dodavatel vybudoval Bonett další plnící stanici pro autobusovou dopravu na Novojičínsku, konkrétně v Kopřivnici .

Dopravní obslužnost na Kopřivnicku zajišťují mimo jiné nové autobusy poháněné stlačeným zemním plynem.
Plnící stanici pro tato vozidla vybudoval a dodal Bonett v pozici generálního dodavatele jako již několikátý autobusový projekt.
Stanice je provozována společností Z-Group, novým dopravcem působícím v regionu a je dostupná i pro veřejnost.

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

Zobraz vše
Zvolte stranu: Předchozí strana 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-131

Octavia CNG dorazí v květnu, nabídne dojezd přes 1300 km

Octavii Combi si od konce května koupíte nově i ve verzi na stlačený zemní plyn. Světovou premiéru si tento model odbyde na březnovém ženevském autosalonu. Pod kapotou bude stejná technika jako u Golfu Variant CNG.
Golf tgi

Volkswagen uvádí na trh Golf Variant na zemní plyn

Na náš trh právě přichází dlouho očekávaný Volkswagen Golf Variant 7 1,4 TGI BM na stlačený zemní plyn. Protože se jedná o první typické flotilové osobní auto, lze v tomto roce očekávat veliký nárůst počtu CNG vozidel. V současné době je u nás 6 062 osobních a užitkových vozidel na zemní plyn. Oproti lednu minulého roku se tak jedná o 35procentní meziroční nárůst. V letošním roce by nárůst mohl být ještě vyšší.
Tankování CNG

Auta na plyn zažívají v Česku boom. Spotřeba stoupla téměř o polovinu

Vozidla na stlačený zemní plyn CNG lákají čím dál více obyvatel Česka. Jeho spotřeba loni vyskočila o 44 procent oproti roku 2012 a aut s tímto pohonem výrazně přibylo. Prudký nárůst však může mít negativní dopad na státní kasu: CNG je totiž na rozdíl od benzinu či nafty osvobozen od spotřební daně.

Volkswagen nabízí Modrý bonus a prodlouženou záruku za 1 Kč

Značka Volkswagen přichází s novou akční nabídkou pro své zákazníky. Modely Touran EcoFuel a Passat EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) jsou díky „Modrému bonusu“ ještě atraktivnější. Kromě toho lze pro různé modely od Beetle až po Sharan pořídit prodlouženou záruku za pouhou jednu korunu.
Mazda 3 CNG

Autoforum: Mazda 3 CNG se ukáže v Tokiu, do prodeje zatím nemíří

Mazda 3 CNG chce jezdit levněji, přičemž kromě zemního plynu dokáže spalovat i klasický benzin.
NGV Running Park

Půlroční statistiky ukazují, že obliba vozů na zemní plyn stále roste

Stejně jako každý rok, NGVA Europe ve spolupráci s GVR před několika dny vydala aktuální statistické údaje evropského a světového trhu s vozy poháněných zemním plynem.

Nový díl Autosalonu TV Prima věnován CNG

Poslední díl oblíbeného magazínu Autosalon na TV Prima byl věnován tématu CNG.

Přichází doba plynová?

I když u nás to tak nevypadá, ve světovém měřítku nastal obrovský boom zemního plynu. V nejbližší době se bude zvyšovat jeho podíl na výrobě elektrické energie a zároveň se stane i významným zdrojem energie v dopravě.

Automobilka Volvo představila model V60 na CNG

Společnost Westport Innovations, globální lídr v oblasti vývoje motorů na zemní plyn, na mezinárodní výstavě NGV 2013 v Gothenburgu oznámil, že ve spolupráci s Volvo Car Group uvádí na trh nové Volvo V60 Bi-Fuel. Vůz bude v prodeji od října 2013 ve Švédsku.
Zvolte stranu: Předchozí strana 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-131