Turndown 30%

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Automatický provoz

Celý systém upgradingu technologie a případné další komprese a distribuce biometanu je automatizován, a kontrolován pomocí průmyslových PLC jednotek na bázi systému Siemens Siematic.

Tento samomonitorující system je součástí dodávky na klíč.

Flexibilní turdown až na 30% kapacity

Dodávané technologie jsou vysoce modulární a flexibilní, s možností turndownu až na 30% kapacity.

Tím je zajištěna bezproblémová reakce a případné snížení kapacity v závislosti na změně dodávaného surového bioplynu.

Současně tato variabilita umožňuje reagovat i na případné zvýšení kapacity v návaznosti na případný upgrade a zvýšení kapacity bioplynové stanice.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.