Bonett EUROGAS

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

CNG je úsporné palivo již dnes

V současné době je rozhodující část dopravy závislá na ropě.

Vzdálenou budoucností po roce 2050 je nepochybně vodík i elektrovozidla.

Přestože nafta v současné době stojí 28korun, a za poslední 1,5 roku poklesla její cena o 5 korun, přičemž před uvedenou dobou její cena atakovala hranici 35-40 korun, je CNG i přes tento pokles stále výhodnější, a umožňuje ušetřit až 30% nákladů na dopravu.

Pro větší komfort plnění Bonett investuje na tomto vznikajícím trhu nové CNG stanic, aby umožnil zájemcům o levnější dopravu bez problému plnit jejich CNG vozidla.

Chcete šetřit? Máme řešení

Pokud máte zájem přestat jezdit na drahou naftu či benzín, kontaktujte nás, a my pro vás zainvestujeme a  vybudujeme novou dostatečně kapacitní stanici.