Bonett EUROGAS

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

CNG je úsporné palivo již dnes

V současné době je rozhodující část dopravy závislá na ropě.

Vzdálenou budoucností po roce 2050 je nepochybně vodík i elektrovozidla.

Přestože nafta v současné době stojí 28korun, a za poslední 1,5 roku poklesla její cena o 5 korun, přičemž před uvedenou dobou její cena atakovala hranici 35-40 korun, je CNG i přes tento pokles stále výhodnější, a umožňuje ušetřit až 30% nákladů na dopravu.

Pro větší komfort plnění Bonett investuje na tomto vznikajícím trhu nové CNG stanic, aby umožnil zájemcům o levnější dopravu bez problému plnit jejich CNG vozidla.

Chcete šetřit? Máme řešení

Pokud máte zájem přestat jezdit na drahou naftu či benzín, kontaktujte nás, a my pro vás zainvestujeme a  vybudujeme novou dostatečně kapacitní stanici.