Reference

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Naším cílem je dodávat špičkové technologie s komplexními službami potřebnými pro provozování.

Stojíme dodavatelsky za největším CNG projektem v ČR pro 50 vozidel Mercedes Econic společnosti Pražské  služby, vybudovali jsme první pekařské CNG projekty v ČR, dodali jsme řadu prestižních CNG projektů pro významné autobusové dopravce v Jihlavě, Trnavě, Liberci, Banské Bystrici, Kladně, a dalších městech, budujeme špičkové stanice pro zkušebny a testování CNG motorů.

Vybudovali jsme více než 400 LPG stanic, více než 60% z nich poté v prostoru existujících stanic na benzín a naftu.

Velká většina projektů byla realizována pro velké společnosti požadující maximální dávku bezpečnosti, vysokou úroveň služeb a nadstandardní přistup i odbornou péči.

Jsme připraveni takové stanice vybudovat i pro Vás, a rádi Vás osobně přivítáme na našich referenčních projektech a představíme Vám jejich přednosti.

Více informací o našich referencích naleznete v následujících sekcích:

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.