Projekce & inženýring

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše
Komplexní projekční a inženýrské služby

Pro každého zákazníka je vhodnější mít pro všechny činnosti pouze jednoho relevantního partnera, naše společnost je připravena jím být. Stanici pro Vás jsme připraveni:

  • navrhnout
  • vyprojektovat
  • vyřídit stavební povolení
  • zkolaudovat
  • vyřídíme doklady potřebné k provozování (Bonett All Inclusive).

Prvotní návrh je velmi důležitý

Návrh ve velké většině případů determinuje, jaká stanice bude, jestli má dobré dopravní řešení, jak velký pozemek potřebujete, a řadu dalších faktorů důležitých pro život stanice. Naši projektanti pro Vás stanice promptně navrhnou, a zaručujeme, že budou plně respektovat Vaše přání a potřeby.

Projektové dokumentace

Projektová dokumentace je zpracována tak, abyste s ní mohli projít povolovacím procesem v rámci územního a stavebního řízení, a je současně i tím správným základem k úspěšné kolaudaci stavby.
V případě umístění u dálnic nebo rychlostních komunikací doplní i dokumentaci o projekt dopravně-inženýrských opatření, která následně projednají s dotčenými orgány, např. ŘSD, Ministerstvem dopravy a vnitra.

Inženýrská činnost

Inženýrská činnost navazuje na činnost projekční a je prováděna našimi pracovníky. V rámci námi poskytované inženýrské činnosti pro Vás vyřídíme územní rozhodnutí i stavební povolení pro výstavbu stanice.

Ročně naši zkušení pracovníci vyřídí přibližně 40-50 stavebních povolení v České i Slovenské republice.
V rámci uvedených činností vyřizujeme pro zákazníky nejen kompletní dokladovou část, ale např. i závěry tzv. zjišťovacího řízení" ("malá EIA").

Kolaudace

Účast a asistence při kolaudačním řízení je pro nás standardní nástroj, pomocí kterého na základě zákazníkem vystavené plné moci řešíme Vaše kolaudační řízení.

Zkolaudujeme Vaši novou stanici za Vás.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.