Projekce & inženýring

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše
Komplexní projekční a inženýrské služby

Pro každého zákazníka je vhodnější mít pro všechny činnosti pouze jednoho relevantního partnera, naše společnost je připravena jím být. Stanici pro Vás jsme připraveni:

  • navrhnout
  • vyprojektovat
  • vyřídit stavební povolení
  • zkolaudovat
  • vyřídíme doklady potřebné k provozování (Bonett All Inclusive).

Prvotní návrh je velmi důležitý

Návrh ve velké většině případů determinuje, jaká stanice bude, jestli má dobré dopravní řešení, jak velký pozemek potřebujete, a řadu dalších faktorů důležitých pro život stanice. Naši projektanti pro Vás stanice promptně navrhnou, a zaručujeme, že budou plně respektovat Vaše přání a potřeby.

Projektové dokumentace

Projektová dokumentace je zpracována tak, abyste s ní mohli projít povolovacím procesem v rámci územního a stavebního řízení, a je současně i tím správným základem k úspěšné kolaudaci stavby.
V případě umístění u dálnic nebo rychlostních komunikací doplní i dokumentaci o projekt dopravně-inženýrských opatření, která následně projednají s dotčenými orgány, např. ŘSD, Ministerstvem dopravy a vnitra.

Inženýrská činnost

Inženýrská činnost navazuje na činnost projekční a je prováděna našimi pracovníky. V rámci námi poskytované inženýrské činnosti pro Vás vyřídíme územní rozhodnutí i stavební povolení pro výstavbu stanice.

Ročně naši zkušení pracovníci vyřídí přibližně 40-50 stavebních povolení v České i Slovenské republice.
V rámci uvedených činností vyřizujeme pro zákazníky nejen kompletní dokladovou část, ale např. i závěry tzv. zjišťovacího řízení" ("malá EIA").

Kolaudace

Účast a asistence při kolaudačním řízení je pro nás standardní nástroj, pomocí kterého na základě zákazníkem vystavené plné moci řešíme Vaše kolaudační řízení.

Zkolaudujeme Vaši novou stanici za Vás.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.