Projekce & inženýring

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše
Komplexní projekční a inženýrské služby

Pro každého zákazníka je vhodnější mít pro všechny činnosti pouze jednoho relevantního partnera, naše společnost je připravena jím být. Stanici pro Vás jsme připraveni:

  • navrhnout
  • vyprojektovat
  • vyřídit stavební povolení
  • zkolaudovat
  • vyřídíme doklady potřebné k provozování (Bonett All Inclusive).

Prvotní návrh je velmi důležitý

Návrh ve velké většině případů determinuje, jaká stanice bude, jestli má dobré dopravní řešení, jak velký pozemek potřebujete, a řadu dalších faktorů důležitých pro život stanice. Naši projektanti pro Vás stanice promptně navrhnou, a zaručujeme, že budou plně respektovat Vaše přání a potřeby.

Projektové dokumentace

Projektová dokumentace je zpracována tak, abyste s ní mohli projít povolovacím procesem v rámci územního a stavebního řízení, a je současně i tím správným základem k úspěšné kolaudaci stavby.
V případě umístění u dálnic nebo rychlostních komunikací doplní i dokumentaci o projekt dopravně-inženýrských opatření, která následně projednají s dotčenými orgány, např. ŘSD, Ministerstvem dopravy a vnitra.

Inženýrská činnost

Inženýrská činnost navazuje na činnost projekční a je prováděna našimi pracovníky. V rámci námi poskytované inženýrské činnosti pro Vás vyřídíme územní rozhodnutí i stavební povolení pro výstavbu stanice.

Ročně naši zkušení pracovníci vyřídí přibližně 40-50 stavebních povolení v České i Slovenské republice.
V rámci uvedených činností vyřizujeme pro zákazníky nejen kompletní dokladovou část, ale např. i závěry tzv. zjišťovacího řízení" ("malá EIA").

Kolaudace

Účast a asistence při kolaudačním řízení je pro nás standardní nástroj, pomocí kterého na základě zákazníkem vystavené plné moci řešíme Vaše kolaudační řízení.

Zkolaudujeme Vaši novou stanici za Vás.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.