CNG, LPG přestavby

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

V zásadě není problém přestavět jakýkoliv typ vozidla se zážehovým motorem, bez ohledu na počet válců nebo rok výroby.

U LPG vozidel můžete získat výhodu v podobě ukrytí nádrže do prostoru rezervy, u CNG poté musíte počítat s tím, že válcová nádrž Vám zabere část zavazadlového prostoru.

U obou paliv poté můžete v návaznosti na spotřebu využít snížených nákladů na pohonnou hmotu, zpravidla okolo 1,- Kč na 1 kilometr.

Pro přestavby vozidel na LPG nebo CNG nás kontaktujte nebo přímo našeho partnera prostřednictvím webu.

Bonett zajišťuje komplexní řešení pro instalaci a provozování čerpací stanice CNG a čerpací stanice LPG. Dále je Vám připraven pomoci i stanice zafinancovat.

Chcete-li poradit; získat informace o CNG, LPG; zjistit jaká je cena CNG čerpací stanice nebo LPG čerpací stanice, kontaktujte nás.

Jsme Vám k dispozici.