CNG, LPG přestavby

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

V zásadě není problém přestavět jakýkoliv typ vozidla se zážehovým motorem, bez ohledu na počet válců nebo rok výroby.

U LPG vozidel můžete získat výhodu v podobě ukrytí nádrže do prostoru rezervy, u CNG poté musíte počítat s tím, že válcová nádrž Vám zabere část zavazadlového prostoru.

U obou paliv poté můžete v návaznosti na spotřebu využít snížených nákladů na pohonnou hmotu, zpravidla okolo 1,- Kč na 1 kilometr.

Pro přestavby vozidel na LPG nebo CNG nás kontaktujte nebo přímo našeho partnera prostřednictvím webu.

Bonett zajišťuje komplexní řešení pro instalaci a provozování čerpací stanice CNG a čerpací stanice LPG. Dále je Vám připraven pomoci i stanice zafinancovat.

Chcete-li poradit; získat informace o CNG, LPG; zjistit jaká je cena CNG čerpací stanice nebo LPG čerpací stanice, kontaktujte nás.

Jsme Vám k dispozici.