Pozice na trhu

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Majoritní podíl na trhu

Dlouhodobou, soustavnou a poctivou prací a snahou neustále zlepšovat naše produkty jsme dosáhli významného postavení na trhu.

Jsme největším prodejcem CNG v České republice. Naše ambice je rozšiřovat síť Bonett CNG stanic spojených s využíváním Bonett CNG karty, umožňující výhodné čerpání CNG. V souvislosti s rozvojem vlastní sítě chystáme i investice do CNG stanic na území Slovenska.

V oblasti dodávek CNG technologií se v pozici investora nebo generálního dodavatele specializujeme na špičkové technologie se zárukou až 60 měsíců, dodávky zajišťujeme nadstandardními službami, financováním, a nonstop servisem včetně nepřetržitého dispečinku. Poskytujeme i veškeré související projekční a inženýrské služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG zákazníkům.

Disponujeme největší servisní sítí v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR, dlouhodobě dodáváme technologie a služby společnostem koncernu Shell, MOL, Slovnaft, Robin Oil, naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV, Papoil, atd.

Jsme členy největších oborových organizací, evropské asociace NGVA Europe, Českého plynárenského svazu, Hospodářské komory, Svazu dopravy, Sdružení dopravních podniků, ad..

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.