Pozice na trhu

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Majoritní podíl na trhu

Významného podílu na trhu jsme dosáhli dlouhodobou, soustavnou a poctivou prací a snahou neustále zlepšovat naše technologie tak, aby pro naše zákazníky znamenaly skutečně dobrou a efektivní investici.

V oblasti dodávek CNG technologií se v pozici investora nebo generálního dodavatele specializujeme na špičkové technologie se zárukou až 60 měsíců, dodávky zajišťujeme nadstandardními službami, financováním, a nonstop servisem včetně nepřetržitého dispečinku.

Relevantní a silný partner

Snažíme se investovat do technologického náskoku před konkurenty, na našich stanicích naleznete například nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plněním CNG vozidel do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Poskytujeme veškeré související projekční, poradenské, ekonomické a finanční služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG zákazníkům.

Disponujeme největší servisní sítí v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR, dlouhodobě dodáváme technologie a služby společnostem koncernu Shell, Lukoil, Slovnaft, Robin Oil, naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV, Papoil, atd.

Jsme členy Českého plynárenského svazu, podporujeme sponzorsky většinu CNG akcí v ČR.

Hlavním cílem skupiny Bonett je rozvíjet a efektivně provozovat síť vlastních plnících stanic CNG v ČR pod značkou Bonett EUROGAS.

Jsme největším prodejcem CNG v České republice, naše ambice je formou vlastních investic postupovat v budoucnu směrem k vedoucí pozici v prodeji CNG v ČR. V souvislosti s rozvojem vlastní sítě chystáme i investice do CNG stanic na území Slovenska.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.