Market leader

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Majoritní podíl na trhu

Významného podílu na trhu jsme dosáhli dlouhodobou, soustavnou a poctivou prací a snahou neustále zlepšovat naše technologie tak, aby pro naše zákazníky znamenaly skutečně dobrou a efektivní investici.

V oblasti dodávek CNG technologií se v pozici investora nebo generálního dodavatele specializujeme na špičkové technologie se zárukou až 60 měsíců, dodávky zajišťujeme nadstandardními službami, financováním, a nonstop servisem včetně nepřetržitého dispečinku.

Relevantní a silný partner

Snažíme se investovat do technologického náskoku před konkurenty, na našich stanicích naleznete například nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plněním CNG vozidel do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Poskytujeme veškeré související projekční, poradenské, ekonomické a finanční služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG zákazníkům.

Disponujeme největší servisní sítí v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR, dlouhodobě dodáváme technologie a služby společnostem koncernu Shell, Lukoil, Slovnaft, Robin Oil, naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV, Papoil, atd.

Jsme členy Českého plynárenského svazu, podporujeme sponzorsky většinu CNG akcí v ČR.

Hlavním cílem skupiny Bonett je rozvíjet a efektivně provozovat síť vlastních plnících stanic CNG v ČR pod značkou Bonett EUROGAS.

Jsme největším prodejcem CNG v České republice, naše ambice je formou vlastních investic postupovat v budoucnu směrem k vedoucí pozici v prodeji CNG v ČR. V souvislosti s rozvojem vlastní sítě chystáme i investice do CNG stanic na území Slovenska.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.