Pojištění

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Respektujeme rizika v rámci oboru

Pracujeme v oblasti instalací technologií pracujících s hořlavými plyny, a jsme si toho plně vědomi.

Nestavíme se k této skutečnosti jako obchodníci nebo jako překupníci technologií v podobě malé společnosti s ručením omezeným, která tu dnes je, a zítra nemusí být.

Na trhu působíme již 13 let, máme v úmyslu na něm udržet a zlepšovat svojí pozici v dalším dlouhodobém období.

Dostatečné pojistné krytí

Jsme tedy jako jeden z mála subjektů v oblasti instalací CNG či LPG technologií na českém a slovenském trhu skutečně ručit za v zásadě jakékoliv případné způsobené škody.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.