Oil news

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše
Zvolte stranu: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-46

Benzín zdražuje, nafta je levnější

Ceny pohonných hmot se v minulém týdnu vyvíjely různě. Podle údajů CCS se průměrná cena benzínu zvýšila o 18 haléřů na 33,06 Kč za litr, zatímco nafta zlevnila o 1 haléř na 32,34 Kč za litr. V nejbližším týdnu opět očekáváme mírné zvýšení cen u benzínu a naopak u nafty očekáváme zlevnění o pár haléřů.
Cena ropy letí prudce nahoru. Zdá se, že již došlo ke zlomu

Cena ropy letí prudce nahoru. Zdá se, že již došlo ke zlomu

•Barel severomořského typu Brent za poslední tři obchodní dni zdražil o 16 procent na 57 dolarů, což je nejrazantnější posílení za posledních šest let.
•V krátkodobém horizontu by ceny mohla nejvíc ovlivnit data o amerických zásobách, která budou zveřejněna ve středu.
•Rostoucí ceny ropy mají kladný efekt na akcie těžařských společností i výrobců těžební techniky.

Černé scénáře pro černé zlato: Benzin v Česku může brzo stát víc než 40 korun

•Ceny benzinu se mohou kvůli problémům producentů zvýšit i přes 50korunovou hranici.
•Cenu může ovlivnit řada faktorů, od geopolitických krizí po aktivitu společenství OPEC.
•Rozhodující je i síla koruny.

Ceny pohonných hmot rostly a porostou dále

Ceny pohonných hmot v minulém týdnu v souladu s našimi předpoklady výrazně rostly. Průměrná cena benzínu podle údajů CCS k 21. červnu vyskočila o 31 haléřů na úroveň 36,59 Kč za litr, nafta zdražila o 25 haléřů na úroveň 36,22 Kč za litr.

Benzin i nafta o prázdninách podraží, tvrdí analytici. Může za to konflikt v Iráku i ČNB

Politické nepokoje na Ukrajině se do ceny ropy promítly minimálně, ale neklid na Blízkém východě kvůli islamistům v Iráku se může na cenovkách projevit okamžitě, tvrdí analytici. Prodraží se také cestování autem v cizině - kvůli intervencím ČNB.
Vývoj ceny ropy WTI za poslední rok

Ceny ropy letí kvůli Iráku nahoru

Ceny ropy dnes pokračují ve vzestupu na nová maxima za devět měsíců. Trh má obavy z pochodu sunnitských ozbrojenců na Bagdád a dál na jih, což by mohlo ohrozit plynulost dodávek ropy z Iráku. Ten těží 3,5 milionu barelů denně a je jedním z největších producentů v rámci ropného kartelu OPEC.

Ceny benzínu i nafty porostou

Ceny pohonných hmot v souladu s našimi předpoklady rostly. Podle CCS se k 21. dubnu litr benzínu zdražil o 23 haléřů na úroveň 36 Kč, litr nafty o 4 haléře a průměrná cena je nyní 35,82 Kč za litr. Ceny by měly růst i v následujícím týdnu.

Ceny benzínu i nafty stoupají

Ceny pohonných hmot v souladu s našimi předpoklady stouply. Podle údajů CCS ze 6. dubna cena benzínu vzrostla o 17 haléřů na 35,76 Kč za litr, nafta zdražila o 3 haléře a její průměrná cena je nyní 35,81 Kč za litr

Benzin levnější nebude

Ceny pohonných hmot v Česku závisí kromě kurzu koruny především na tom, za kolik je na světovém trhu k mání severomořská ropa Brent. Pokud by se potvrdil trend z posledních dvou let, mohla by být situace na trzích s ropou v roce 2014 relativně klidná.
Zvolte stranu: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-46