Oil news

Aktuality

15.4.2019 Bonett dodal plnící stanici v Kopřivnici

Jako Generální dodavatel vybudoval Bonett další plnící stanici pro autobusovou dopravu na Novojičínsku, konkrétně v Kopřivnici .

Dopravní obslužnost na Kopřivnicku zajišťují mimo jiné nové autobusy poháněné stlačeným zemním plynem.
Plnící stanici pro tato vozidla vybudoval a dodal Bonett v pozici generálního dodavatele jako již několikátý autobusový projekt.
Stanice je provozována společností Z-Group, novým dopravcem působícím v regionu a je dostupná i pro veřejnost.

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

Zobraz vše
Zvolte stranu: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-46

Benzín zdražuje, nafta je levnější

Ceny pohonných hmot se v minulém týdnu vyvíjely různě. Podle údajů CCS se průměrná cena benzínu zvýšila o 18 haléřů na 33,06 Kč za litr, zatímco nafta zlevnila o 1 haléř na 32,34 Kč za litr. V nejbližším týdnu opět očekáváme mírné zvýšení cen u benzínu a naopak u nafty očekáváme zlevnění o pár haléřů.
Cena ropy letí prudce nahoru. Zdá se, že již došlo ke zlomu

Cena ropy letí prudce nahoru. Zdá se, že již došlo ke zlomu

•Barel severomořského typu Brent za poslední tři obchodní dni zdražil o 16 procent na 57 dolarů, což je nejrazantnější posílení za posledních šest let.
•V krátkodobém horizontu by ceny mohla nejvíc ovlivnit data o amerických zásobách, která budou zveřejněna ve středu.
•Rostoucí ceny ropy mají kladný efekt na akcie těžařských společností i výrobců těžební techniky.

Černé scénáře pro černé zlato: Benzin v Česku může brzo stát víc než 40 korun

•Ceny benzinu se mohou kvůli problémům producentů zvýšit i přes 50korunovou hranici.
•Cenu může ovlivnit řada faktorů, od geopolitických krizí po aktivitu společenství OPEC.
•Rozhodující je i síla koruny.

Ceny pohonných hmot rostly a porostou dále

Ceny pohonných hmot v minulém týdnu v souladu s našimi předpoklady výrazně rostly. Průměrná cena benzínu podle údajů CCS k 21. červnu vyskočila o 31 haléřů na úroveň 36,59 Kč za litr, nafta zdražila o 25 haléřů na úroveň 36,22 Kč za litr.

Benzin i nafta o prázdninách podraží, tvrdí analytici. Může za to konflikt v Iráku i ČNB

Politické nepokoje na Ukrajině se do ceny ropy promítly minimálně, ale neklid na Blízkém východě kvůli islamistům v Iráku se může na cenovkách projevit okamžitě, tvrdí analytici. Prodraží se také cestování autem v cizině - kvůli intervencím ČNB.
Vývoj ceny ropy WTI za poslední rok

Ceny ropy letí kvůli Iráku nahoru

Ceny ropy dnes pokračují ve vzestupu na nová maxima za devět měsíců. Trh má obavy z pochodu sunnitských ozbrojenců na Bagdád a dál na jih, což by mohlo ohrozit plynulost dodávek ropy z Iráku. Ten těží 3,5 milionu barelů denně a je jedním z největších producentů v rámci ropného kartelu OPEC.

Ceny benzínu i nafty porostou

Ceny pohonných hmot v souladu s našimi předpoklady rostly. Podle CCS se k 21. dubnu litr benzínu zdražil o 23 haléřů na úroveň 36 Kč, litr nafty o 4 haléře a průměrná cena je nyní 35,82 Kč za litr. Ceny by měly růst i v následujícím týdnu.

Ceny benzínu i nafty stoupají

Ceny pohonných hmot v souladu s našimi předpoklady stouply. Podle údajů CCS ze 6. dubna cena benzínu vzrostla o 17 haléřů na 35,76 Kč za litr, nafta zdražila o 3 haléře a její průměrná cena je nyní 35,81 Kč za litr

Benzin levnější nebude

Ceny pohonných hmot v Česku závisí kromě kurzu koruny především na tom, za kolik je na světovém trhu k mání severomořská ropa Brent. Pokud by se potvrdil trend z posledních dvou let, mohla by být situace na trzích s ropou v roce 2014 relativně klidná.
Zvolte stranu: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-46