Nonstop servis

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Největší servisní síť

Bonett provozuje největší servisní specializovanou síť pro LPG a CNG stanice v České a Slovenské republice.

Aktuálně vyjíždíme k servisním zásahům ze 7 servisních míst v ČR a SR. Takto můžeme klientům nabídnout nejnižší plošné dopravné v obou zemích, a snižovat tím jejich náklady na servisní zabezpečení.

Současně nám to umožňuje nabídnout klientům dojezdy na stanice od 1 hodiny od nahlášení servisního zásahu.

Servisní aplikace, nonstop dispečink

Každý z našich zákazníků má možnost zadávat velmi jednoduše požadavky na servisní zásah, ale i objednávky revizí a dalších zkoušek prostřednictvím servisní aplikace Bonett na webu nebo ze svého mobilního telefonu. Zadaný požadavek získá náš dispečink automaticky v řádu několika vteřin.

Servisní aplikace Bonett zásadně zrychluje procesy v rámci servisního zabezpečení stanic, a zkracuje reakční čas potřebný k přípravě a zahájení zásahu.

Prestižní zákaznické portfolio

Servisujeme stovky LPG stanic a desítky CNG stanic, převážně pro větší klienty typu plynárenské společnosti nebo benzínové korporace.

Pro většinu těchto záazníků jsme dlouholetým často exklusivním dodavatelem servisních služeb.

Mezi naše klienty patří například následující prestižní společnosti:

  • Pražská plynárenská
  • E.ON
  • Slovenský plynárenský priemyseľ
  • Dopravní podnik města Jihlavy
  • Dopravní podnik města Děčína
  • Shell Czech republic
  • LUKOIL
  • Slovnaft
  • RoBiN OIL

a další významné společnosti, jejichž seznam můžete nalézt v sekci zákaznické portfolio.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.