Nonstop servis

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Největší servisní síť

Bonett provozuje největší servisní specializovanou síť pro LPG a CNG stanice v České a Slovenské republice.

Aktuálně vyjíždíme k servisním zásahům ze 7 servisních míst v ČR a SR. Takto můžeme klientům nabídnout nejnižší plošné dopravné v obou zemích, a snižovat tím jejich náklady na servisní zabezpečení.

Současně nám to umožňuje nabídnout klientům dojezdy na stanice od 1 hodiny od nahlášení servisního zásahu.

Servisní aplikace, nonstop dispečink

Každý z našich zákazníků má možnost zadávat velmi jednoduše požadavky na servisní zásah, ale i objednávky revizí a dalších zkoušek prostřednictvím servisní aplikace Bonett na webu nebo ze svého mobilního telefonu. Zadaný požadavek získá náš dispečink automaticky v řádu několika vteřin.

Servisní aplikace Bonett zásadně zrychluje procesy v rámci servisního zabezpečení stanic, a zkracuje reakční čas potřebný k přípravě a zahájení zásahu.

Prestižní zákaznické portfolio

Servisujeme stovky LPG stanic a desítky CNG stanic, převážně pro větší klienty typu plynárenské společnosti nebo benzínové korporace.

Pro většinu těchto záazníků jsme dlouholetým často exklusivním dodavatelem servisních služeb.

Mezi naše klienty patří například následující prestižní společnosti:

  • Pražská plynárenská
  • E.ON
  • Slovenský plynárenský priemyseľ
  • Dopravní podnik města Jihlavy
  • Dopravní podnik města Děčína
  • Shell Czech republic
  • LUKOIL
  • Slovnaft
  • RoBiN OIL

a další významné společnosti, jejichž seznam můžete nalézt v sekci zákaznické portfolio.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.