Špičková technologie

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Kompaktní stanice

Kompaktní stanice je nejlevnější a nejjednodušší typ LPG stanice, a cenově vhodnou variantou pro zahájení prodeje LPG. Propracovaný design, žárově zinkovaný rám, špičkové čerpací systémy s ponorným čerpadlem Red Jacket, nadstandardní služby - to je BONETT5 - kompaktní stanice v nejvyšší kvalitě.

Stacionární stanice

Stacinární stanice instalujeme převážně u klientů, kteří chtějí rozšířit služby u stávajících čerpacích stanic PHM, kde je složitější nalézt vhodné umístění pro kompaktní stanici. Stacionární stanice je méně náročná na zábor pozemkum, ideální variantou jsou stanice s podzemními zásobníky, jichž jsme v posledních 5 letech dodali v ČR i SR více než 90% nově postavených stanic.

Specialista na dostavby ke stávajícím ČS PHM

Dodali jsme vice než 400 slanic na LPG, a z toho vice než 60% pro zákazníky na existujících čerpacích stanicích PHM. Na ČS PHM je velmi často vytěžený pozemek a najít místo pro LPG stanici není jednoduché. Velmi často je kladen i důraz na nerušivý design, což znamená instalaci podzemních zásobníků. Pro podzemní zásobníky využíváme speciální čerpací systém s ponorným čerpadlem vnořeným přímo do zásobníku, který jsme vyvinuli pro stanice v síti Shell.

Stanice pro vnitropodnikové použití

Bonett vyvinul a vyrábí speciální LPG stanice pro potřeby plynových vysokozdvižných vozíků (VZV), ale i pro plnění firemních vozidel. Vnitropodnikové stniace Bonett dnes používá například většina českých pivovarů.

Plnírny s elektronickou vahou

Komfortní řešení s elektronickou váhou Vám pomůže mít konrolu na veškerými výdeji LPG.
Při jakémkoliv sepnutí plnění se aktivuje software, který zapíše jakýkoliv výdej. Plnící váha je propojena s Vaším PC. Při jeho využití můžete získávat přesné informace o naplněném nebo zbytkovém množství plynu v lahvích, souhrnné statistiky za časové období, jednoduše - budete mít přehled.

Proloužená záruka na stanice

Stanice si můžete objednat s až 60 měsíční zárukou.

Instalace na klíč s řadou doplňkových služeb

LPG projekty Vám vyprojektujeme, vyřídíme stavební povolení, stanici nainstalujeme a schválíme do provozu, vyškolíme Vaši obsluhu, vyřídíme povolení od Celního ředitelství, pomůžeme s financováním, prostě uděláme vše, abyste mohli stanici co nejdříve využívat.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.