Špičková technologie

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Kompaktní stanice

Kompaktní stanice je nejlevnější a nejjednodušší typ LPG stanice, a cenově vhodnou variantou pro zahájení prodeje LPG. Propracovaný design, žárově zinkovaný rám, špičkové čerpací systémy s ponorným čerpadlem Red Jacket, nadstandardní služby - to je BONETT5 - kompaktní stanice v nejvyšší kvalitě.

Stacionární stanice

Stacinární stanice instalujeme převážně u klientů, kteří chtějí rozšířit služby u stávajících čerpacích stanic PHM, kde je složitější nalézt vhodné umístění pro kompaktní stanici. Stacionární stanice je méně náročná na zábor pozemkum, ideální variantou jsou stanice s podzemními zásobníky, jichž jsme v posledních 5 letech dodali v ČR i SR více než 90% nově postavených stanic.

Specialista na dostavby ke stávajícím ČS PHM

Dodali jsme vice než 400 slanic na LPG, a z toho vice než 60% pro zákazníky na existujících čerpacích stanicích PHM. Na ČS PHM je velmi často vytěžený pozemek a najít místo pro LPG stanici není jednoduché. Velmi často je kladen i důraz na nerušivý design, což znamená instalaci podzemních zásobníků. Pro podzemní zásobníky využíváme speciální čerpací systém s ponorným čerpadlem vnořeným přímo do zásobníku, který jsme vyvinuli pro stanice v síti Shell.

Stanice pro vnitropodnikové použití

Bonett vyvinul a vyrábí speciální LPG stanice pro potřeby plynových vysokozdvižných vozíků (VZV), ale i pro plnění firemních vozidel. Vnitropodnikové stniace Bonett dnes používá například většina českých pivovarů.

Plnírny s elektronickou vahou

Komfortní řešení s elektronickou váhou Vám pomůže mít konrolu na veškerými výdeji LPG.
Při jakémkoliv sepnutí plnění se aktivuje software, který zapíše jakýkoliv výdej. Plnící váha je propojena s Vaším PC. Při jeho využití můžete získávat přesné informace o naplněném nebo zbytkovém množství plynu v lahvích, souhrnné statistiky za časové období, jednoduše - budete mít přehled.

Proloužená záruka na stanice

Stanice si můžete objednat s až 60 měsíční zárukou.

Instalace na klíč s řadou doplňkových služeb

LPG projekty Vám vyprojektujeme, vyřídíme stavební povolení, stanici nainstalujeme a schválíme do provozu, vyškolíme Vaši obsluhu, vyřídíme povolení od Celního ředitelství, pomůžeme s financováním, prostě uděláme vše, abyste mohli stanici co nejdříve využívat.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.