Špičková technologie

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Kompaktní stanice

Kompaktní stanice je nejlevnější a nejjednodušší typ LPG stanice, a cenově vhodnou variantou pro zahájení prodeje LPG. Propracovaný design, žárově zinkovaný rám, špičkové čerpací systémy s ponorným čerpadlem Red Jacket, nadstandardní služby - to je BONETT5 - kompaktní stanice v nejvyšší kvalitě.

Stacionární stanice

Stacinární stanice instalujeme převážně u klientů, kteří chtějí rozšířit služby u stávajících čerpacích stanic PHM, kde je složitější nalézt vhodné umístění pro kompaktní stanici. Stacionární stanice je méně náročná na zábor pozemkum, ideální variantou jsou stanice s podzemními zásobníky, jichž jsme v posledních 5 letech dodali v ČR i SR více než 90% nově postavených stanic.

Specialista na dostavby ke stávajícím ČS PHM

Dodali jsme vice než 400 slanic na LPG, a z toho vice než 60% pro zákazníky na existujících čerpacích stanicích PHM. Na ČS PHM je velmi často vytěžený pozemek a najít místo pro LPG stanici není jednoduché. Velmi často je kladen i důraz na nerušivý design, což znamená instalaci podzemních zásobníků. Pro podzemní zásobníky využíváme speciální čerpací systém s ponorným čerpadlem vnořeným přímo do zásobníku, který jsme vyvinuli pro stanice v síti Shell.

Stanice pro vnitropodnikové použití

Bonett vyvinul a vyrábí speciální LPG stanice pro potřeby plynových vysokozdvižných vozíků (VZV), ale i pro plnění firemních vozidel. Vnitropodnikové stniace Bonett dnes používá například většina českých pivovarů.

Plnírny s elektronickou vahou

Komfortní řešení s elektronickou váhou Vám pomůže mít konrolu na veškerými výdeji LPG.
Při jakémkoliv sepnutí plnění se aktivuje software, který zapíše jakýkoliv výdej. Plnící váha je propojena s Vaším PC. Při jeho využití můžete získávat přesné informace o naplněném nebo zbytkovém množství plynu v lahvích, souhrnné statistiky za časové období, jednoduše - budete mít přehled.

Proloužená záruka na stanice

Stanice si můžete objednat s až 60 měsíční zárukou.

Instalace na klíč s řadou doplňkových služeb

LPG projekty Vám vyprojektujeme, vyřídíme stavební povolení, stanici nainstalujeme a schválíme do provozu, vyškolíme Vaši obsluhu, vyřídíme povolení od Celního ředitelství, pomůžeme s financováním, prostě uděláme vše, abyste mohli stanici co nejdříve využívat.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.