Konkurenční výhody

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Hlavní konkurenční výhody Bonett

Disponujeme největším odborně zdatným a zkušeným týmem pro realizaci Vašich plánů v LPG oblasti.

Snažíme se neustále zlepšovat náš produkt, následující výčet obsahuje oblasti, ve kterých se snažíme být lepší než ostatní:

  • Garance jednoho partnera pro celou výstavbu
  • Velká zkušenost s dostavbou LPG na ČS PHM
  • Modulární kompaktní špičkové technologie
  • Vlastní projekční a inženýrský tým
  • Vlastní instalační a servisní tým
  • Nonstop dispečink, 4 servisní centra v ČR, 3 v SR
  • Špičkové technologie s ponornými čerpadly

Další konkurenční výhody

Další důvody, proč by naše skupina mohla být pro Vás lepším partnerem než jiní, můžete nalézt v navigaci Kdo je Bonett následujících sekcích:

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.