Investice Bonett

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Efektivní investiční řešení

Rozšiřujeme stabilně síť našich LPG stanic.

Naší výhodou je dostatečná kapitálová síla pro jakékoliv investice do LPG stanic, a skutečnost, že v LPG oblasti se pohybujeme 15 let na pozici leadera v technologiích.

Pronájem LPG stanic

Rádi vybudujeme a zafinancujeme LPG stanici i v areálu Vaší čerpací stanice PHM nebo Vašeho podniku.

Pro našeho partnera je pozitivní, že má profit z prodeje LPG, pro průmyslové podniky potom, že mohou v klidu a bezpečně plnit své vysokozdvižné vozíky.

A to vše bez nutnosti investovat a starat se o LPG technologii.

Máte li zájem o relevantního investora LPG stanice v zajímavém projektu, napište nám.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.