Systémy kvality

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Stabilní, zkušený a relevantní partner

Jsme skupina dlouhodobě působící na trzích s technologiemi pro alternativní paliva.

Pracujeme stabilně po největší společnosti v oboru prodeje pohonných hmot.

Snažíme se postupovat s odbornou péčí ve všech oblastech, ve kterých se pohybujeme.

Naši projektanti již v historii vyprojektovali více než 550 stanic na LPG a  50 CNG stanic, vybudovali jsme stovky instalací, servisujeme přes 350 stanic na alternativní paliva, tedy zdaleka nejvíce na českém i slovenském trhu technologií pro alternativní paliva pro pohon vozidel.

Toto množství nám dalo a stále dává možnost zlepšovat náš produkt.

Každý problém, se který jsme se v historii setkali, a který jsme vyřešili, nás posílil.

Máme z titulu velkého množství realizovaných projektů zkušenosti jak s pozicí generálního dodavatele, tak i z pohledu investora.

Pomůžeme Vám s financováním Vašeho projektu, nebo stanici pro Vaše potřeby zainvestujeme.

Jsme připraveni využít všechny naše znalosti, zkušenosti a kvality i pro Váš projekt.

Kvalita a bezpečnost

Podstupujeme procesně náročné a nákladné certifikace v různých systémech, protože věříme, že nás to v konkurenčním boji posílí a pomůže nám zvládat lépe výzvy, a současně doufáme, že tuto naší snahu se neustále zlepšovat ocení i zákazníci, kteří hledají seriozního stabilního a relevantního dlouhodobého partnera.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.

 

ISO 9001 ISO 14001 ISO 18001