Kvalita

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Stabilní, kvalitní, zkušený a relevantní partner

Jsme skupina dlouhodobě působící na trzích s technologiemi pro alternativní paliva.

Pracujeme stabilně po největší společnosti v oboru prodeje pohonných hmot.

Snažíme se postupovat s odbornou péčí ve všech oblastech, ve kterých se pohybujeme.

Naši projektanti již v historii vyprojektovali stovky stanic na LPG a  desítky CNG stanic, vybudovali jsme stovky instalací, servisujeme přes 300 stanic na alternativní paliva, tedy zdaleka nejvíce na českém i slovenském trhu technologií pro alternativní paliva pro pohon vozidel.

Pomůžeme Vám s financováním Vašeho projektu, nebo stanici pro Vaše potřeby zainvestujeme.

Společnosti v rámci skupiny Bonett jsou v nadstandardní hodnotě pojištěny proti škodám způsobeným třetím osobám v souhrnné výši 150.000.000 Kč (6 milionů EUR).

Jsme připraveni využít všechny naše znalosti, zkušenosti a kvality i pro Váš projekt.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.