Kvalita

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Stabilní, zkušený a relevantní partner

Jsme skupina dlouhodobě působící na trzích s technologiemi pro alternativní paliva.

Pracujeme stabilně po největší společnosti v oboru prodeje pohonných hmot.

Snažíme se postupovat s odbornou péčí ve všech oblastech, ve kterých se pohybujeme.

Naši projektanti již v historii vyprojektovali více než 550 stanic na LPG a  50 CNG stanic, vybudovali jsme stovky instalací, servisujeme přes 350 stanic na alternativní paliva, tedy zdaleka nejvíce na českém i slovenském trhu technologií pro alternativní paliva pro pohon vozidel.

Toto množství nám dalo a stále dává možnost zlepšovat náš produkt.

Každý problém, se který jsme se v historii setkali, a který jsme vyřešili, nás posílil.

Máme z titulu velkého množství realizovaných projektů zkušenosti jak s pozicí generálního dodavatele, tak i z pohledu investora.

Pomůžeme Vám s financováním Vašeho projektu, nebo stanici pro Vaše potřeby zainvestujeme.

Jsme připraveni využít všechny naše znalosti, zkušenosti a kvality i pro Váš projekt.

Kvalita a bezpečnost

Podstupujeme procesně náročné a nákladné certifikace v různých systémech, protože věříme, že nás to v konkurenčním boji posílí a pomůže nám zvládat lépe výzvy, a současně doufáme, že tuto naší snahu se neustále zlepšovat ocení i zákazníci, kteří hledají seriozního stabilního a relevantního dlouhodobého partnera.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.