CNG News

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše
Zvolte stranu: Předchozí strana 101-110 | 111-114

Volkswagen zahajuje ofenzivu aut na zemní plyn, hybatelem je Eco Up!

Automobilka Volkswagen vyrábí vozy s pohonem na CNG už dvacet let, většího rozšíření se však mají dočkat až nyní. Pomoci tomu má i malý model Eco Up!, u kterého zákazníci získají provozně levné auto ideální do městského provozu.
Nové statistiky CNG - trh dále roste navzdory recesi

Nové statistiky CNG - trh dále roste navzdory recesi

Evropská asociace NGVA Europe vydala aktuální statistiky pro evropský a světový trh zahrnující data za pololetí roku 2012.

 

První foto předsériové verze Audi A3 TCNG

První foto předsériové verze Audi A3 TCNG

Na bruselské konferenci "TEN-T Calls for Proposals Info Day" bylo v rámci doprovodného programu exkluzivně představeno nové Audi A3 TCNG.

Nová Škoda Octavia bude jezdit i na CNG

Škoda Auto dnes v Mladé Boleslavi oficiálně zahájila sériovou výrobu nového modelu Škoda Octavia. Od konce ledna 2013 bude mít nový model svou prodejní premiéru v prvních evropských zemích. Škoda Octavia se v roce 2013 bude prodávat také s pohonem na CNG (stlačený zemní plyn).
Městská Policie Brno

Brněnská městská policie testuje nový automobil s pohonem na zemní plyn

Brněnská městská policie vlastní od pátku 7. prosince nový automobil. Přestože se jedná o doposud používanou Škodu Octaviu s motorem 1,6 litru, tento vůz je s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG).

10 nejlevnějších aut na zemní plyn. Jsou tu minivozy, rodinná auta i manažerský sedan

Nejen čerpacích stanic, ale i továrně vyráběných aut na zemní plyn přibývá. Nejen čerpacích stanic, ale i továrně vyráběných aut na zemní plyn přibývá.

Škoda Citigo jezdí na CNG za 1 Kč na km

Škoda oficiálně představuje model Citigo s pohonem na zemní plyn CNG.

Česká pošta chce příští rok pořídit 950 aut

Česká pošta v příštím roce plánuje pořídit 950 vozidel, z toho 50 velkých nákladních aut. Letos převzala kolem 750 vozů, většinou na zemní plyn. Do konce roku 2014 plánuje dokončit kompletní obnovu vozového parku.

Passat předaný Vemex

CNG expert předal první vozidlo VEMEXu

VEMEX zásobuje velké a střední odběratele zemním plynem.
Zvolte stranu: Předchozí strana 101-110 | 111-114