Fleetové slevy

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Podporujeme využívání CNG pro fleetové flotily dodávkových vozidel fyzických i právnických osob. Zajišťujeme tak výhodnější podmínky pro ty, kteří se rozhodli šetřit životní prostředí i náklady na pohonné hmoty.

V síti Bonett EUROGAS CNG je možno pro takové fleetové parky získat zajímavé podpůrné slevy pro CNG dodávky.

Zákazníkům, provozujícím a pravidelně plnícím prostřednictvím Bonett EUROGAS CNG karty na konkrétní čerpací stanici v síti EUROGAS více dodávkových nebo osobních vozidel, může být poskytnuta zajímavá sleva (rabat) z aktuální stojanové ceny CNG.

Uvedená sleva (rabat) je součástí autonomní obchodní a prodejní politiky Bonett EUROGAS, jedná se o podpůrný program pro CNG fleety.

Na uvedenou slevu není právní nárok, poskytovatel si vyhrazuje právo ve vybraných případech slevu odmítnout poskytnout nebo zrušit.