Fleetové slevy

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Podporujeme využívání CNG pro fleetové flotily dodávkových vozidel fyzických i právnických osob. Zajišťujeme tak výhodnější podmínky pro ty, kteří se rozhodli šetřit životní prostředí i náklady na pohonné hmoty.

V síti Bonett EUROGAS CNG je možno pro takové fleetové parky získat zajímavé podpůrné slevy pro CNG dodávky.

Zákazníkům, provozujícím a pravidelně plnícím prostřednictvím Bonett EUROGAS CNG karty na konkrétní čerpací stanici v síti EUROGAS více dodávkových nebo osobních vozidel, může být poskytnuta zajímavá sleva (rabat) z aktuální stojanové ceny CNG.

Uvedená sleva (rabat) je součástí autonomní obchodní a prodejní politiky Bonett EUROGAS, jedná se o podpůrný program pro CNG fleety.

Na uvedenou slevu není právní nárok, poskytovatel si vyhrazuje právo ve vybraných případech slevu odmítnout poskytnout nebo zrušit.