Dlouhodobý pronájem

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Developement a pronájem stanic

Umíme pružně reagovat na Vaše potřeby vhodnou formou mixu fixních a variabilních splátek v rovnoměrném či nesymetrickém rozložení.

Stačí definovat, co by Vám nejlépe vyhovovalo, a pokusíme se vytvořit vhodný finanční model i pro Vás.

Bezpečnost 24/7 čerpání

Zajišťujeme bezpečné technologie pro čerpání/plnění včetně garance 24hodinového provozu.

Příkladem může být speciální dvojčerpadlová technologie s pojištěným výdejem pro zajištění nepřetržitého 24hodinového plnění vysokozdvižných vozíků společnosti Pilsner Urquell, kterou jsme na naše  náklady vybudovali v pivovaru Velké Popovice, a dali jí pivovaru do 10 letého pronájmu zahrnujícího nejen investici, ale i veškeré provozní a servisní náklady. Plzeňský Prazdroj tak mohl lehce oddělit investora technologie a dodavatelel plynu.

Bonett Development & pronájem je jednoduchý způsob, jak pořídit CNG/LPG stanici i bez volných prostředků v CAPEXu.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.