Dlouhodobý pronájem

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Developement a pronájem stanic

Umíme pružně reagovat na Vaše potřeby vhodnou formou mixu fixních a variabilních splátek v rovnoměrném či nesymetrickém rozložení.

Stačí definovat, co by Vám nejlépe vyhovovalo, a pokusíme se vytvořit vhodný finanční model i pro Vás.

Bezpečnost 24/7 čerpání

Zajišťujeme bezpečné technologie pro čerpání/plnění včetně garance 24hodinového provozu.

Příkladem může být speciální dvojčerpadlová technologie s pojištěným výdejem pro zajištění nepřetržitého 24hodinového plnění vysokozdvižných vozíků společnosti Pilsner Urquell, kterou jsme na naše  náklady vybudovali v pivovaru Velké Popovice, a dali jí pivovaru do 10 letého pronájmu zahrnujícího nejen investici, ale i veškeré provozní a servisní náklady. Plzeňský Prazdroj tak mohl lehce oddělit investora technologie a dodavatelel plynu.

Bonett Development & pronájem je jednoduchý způsob, jak pořídit CNG/LPG stanici i bez volných prostředků v CAPEXu.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.