Dlouhodobý pronájem

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Developement a pronájem stanic

Umíme pružně reagovat na Vaše potřeby vhodnou formou mixu fixních a variabilních splátek v rovnoměrném či nesymetrickém rozložení.

Stačí definovat, co by Vám nejlépe vyhovovalo, a pokusíme se vytvořit vhodný finanční model i pro Vás.

Bezpečnost 24/7 čerpání

Zajišťujeme bezpečné technologie pro čerpání/plnění včetně garance 24hodinového provozu.

Příkladem může být speciální dvojčerpadlová technologie s pojištěným výdejem pro zajištění nepřetržitého 24hodinového plnění vysokozdvižných vozíků společnosti Pilsner Urquell, kterou jsme na naše  náklady vybudovali v pivovaru Velké Popovice, a dali jí pivovaru do 10 letého pronájmu zahrnujícího nejen investici, ale i veškeré provozní a servisní náklady. Plzeňský Prazdroj tak mohl lehce oddělit investora technologie a dodavatelel plynu.

Bonett Development & pronájem je jednoduchý způsob, jak pořídit CNG/LPG stanici i bez volných prostředků v CAPEXu.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.