CNG News

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Nové VW Polo odhaleno, bude i s TGI motorem

O tom, že se chystá nové Polo i v plynové verzi se šuškalo už před rokem, nyní je to konečně zde. Nově vyvinutý motor 1,0 TGI o výkonu 66 kW bude k dispozici i v Polu.

Polo je se 14 miliony prodaných kusů celosvětově obecně druhým nejdůležitějším modelem značky VW za Golfem, nyní v nové generaci je nabit moderními asistenčními systémy, které jsou obvyklé až o třídu výše.
Chybět nebudou prvky jako parkovací asistent, adaptivní tempomat, automatická převodovka, systém varování před kolizí. V interiéru bude možno si vybrat ze 17 různých barevných variant, nabídka vnějšího lakování je bohatá a sestává se ze 14 variant.
“Pro český trh je nové polo předzvěstí technologií, které by se mohly objevit v modelech automobilky Škoda, již nyní máme zprávy o motoru s pohonem na plyn v modelech Rapid a snad i Fabia”, uvádí Bonett, významný provozovatel sítě čerpacích stanic na CNG.
“Máme radost z toho, že se nabídka vozidel na plyn rozšiřuje a synergicky doplňují naše snahy o čistší mobilitu v ČR”, doplňuje Václav Holovčák z Bonettu.
 

Zdroj: cngplus.cz

7.7.2017