Investice Bonett

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Jsme připraveni investovat

Vybrané projekty jsme připaveni zafinancovat v rámci programu dlouhodobé spolupráce BONETT CNG OUTSOURCING.

Tento program je připraven zejména pro ty, kteří:

  • mají větší nebo velký vozový park
  • chtějí šetřit a snížit náklady na dopravu
  • chtějí jezdit ekologicky, a
  • nechtějí sami investovat plnícíc stanici CNG

Dlouhodobá garantovaná úspora

K úspěšným akvizicím využíváme vlastní kapitálovou sílu, propracované know-how i dostatečně dimenzované lidské zdroje v rámci našeho týmu.

Na projekty díváme jako na na investiční příležitosti, a formujeme je po celou dobu tak, aby byly úspěšné, výdělečné a přínosné jak pro naší skupinu, tak pro naše partnery, pro které jsme stanice investovali.

V rámci dlouhodobé spolupráce neseme jak investiční náklady spojené s vybudováním plnící stanice CNG, tak i náklady spojené s provozem.

Partnerovi dodáváme CNG s garancí úspory oproti nákladům na na naftu.

Zkušený relevantní partner

Naše projekty v Přerově, Liberci, Jeseníku a Kladně umožňují snížit na nulovou úroveň primární emise prachových částic (PM) z provozování hromadné autobusové dopravy.

Investovanými projekty umožňujeme zavedení počtu přibližně 100 nových ekologických CNG autobusů, což odpovídá snížení primárních emisí prachu o stovky tun prachu ročně.

CNG autobusy jsou velkým přínosem pro životní prostředí a pro obyvatele městských aglomerací, při spalování vykazují významně nižší škodlivé emise a nulový obsah prachových částic PM.

Nezpochybnitelným přínosem projektů je i snížení nákladů na pohonné hmoty do autobusů řádově o desítky až stovky miliony korun, a to díky tomu, že naftová vozidla jsou nahrazena CNG.

Strategické progresivní rozhodnutí, které dopravci i municipality ve zmíněných městech udělali, přinese tedy zdravější a ekologičtější systém MHD s levnější dopravou, a to se rozhodně vyplatí.

Chcete-li poradit, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.