Investice Bonett

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Jsme připraveni investovat

Vybrané projekty jsme připaveni zafinancovat v rámci programu dlouhodobé spolupráce BONETT CNG OUTSOURCING.

Tento program je připraven zejména pro ty, kteří:

  • mají větší nebo velký vozový park
  • chtějí šetřit a snížit náklady na dopravu
  • chtějí jezdit ekologicky, a
  • nechtějí sami investovat plnícíc stanici CNG

Dlouhodobá garantovaná úspora

K úspěšným akvizicím využíváme vlastní kapitálovou sílu, propracované know-how i dostatečně dimenzované lidské zdroje v rámci našeho týmu.

Na projekty díváme jako na na investiční příležitosti, a formujeme je po celou dobu tak, aby byly úspěšné, výdělečné a přínosné jak pro naší skupinu, tak pro naše partnery, pro které jsme stanice investovali.

V rámci dlouhodobé spolupráce neseme jak investiční náklady spojené s vybudováním plnící stanice CNG, tak i náklady spojené s provozem.

Partnerovi dodáváme CNG s garancí úspory oproti nákladům na na naftu.

Zkušený relevantní partner

Naše projekty v Přerově, Liberci, Jeseníku a Kladně umožňují snížit na nulovou úroveň primární emise prachových částic (PM) z provozování hromadné autobusové dopravy.

Investovanými projekty umožňujeme zavedení počtu přibližně 100 nových ekologických CNG autobusů, což odpovídá snížení primárních emisí prachu o stovky tun prachu ročně.

CNG autobusy jsou velkým přínosem pro životní prostředí a pro obyvatele městských aglomerací, při spalování vykazují významně nižší škodlivé emise a nulový obsah prachových částic PM.

Nezpochybnitelným přínosem projektů je i snížení nákladů na pohonné hmoty do autobusů řádově o desítky až stovky miliony korun, a to díky tomu, že naftová vozidla jsou nahrazena CNG.

Strategické progresivní rozhodnutí, které dopravci i municipality ve zmíněných městech udělali, přinese tedy zdravější a ekologičtější systém MHD s levnější dopravou, a to se rozhodně vyplatí.

Chcete-li poradit, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.