Investice Bonett

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Jsme připraveni investovat

Vybrané projekty jsme připaveni zafinancovat v rámci programu dlouhodobé spolupráce BONETT CNG OUTSOURCING.

Tento program je připraven zejména pro ty, kteří:

  • mají větší nebo velký vozový park
  • chtějí šetřit a snížit náklady na dopravu
  • chtějí jezdit ekologicky, a
  • nechtějí sami investovat plnícíc stanici CNG

Dlouhodobá garantovaná úspora

K úspěšným akvizicím využíváme vlastní kapitálovou sílu, propracované know-how i dostatečně dimenzované lidské zdroje v rámci našeho týmu.

Na projekty díváme jako na na investiční příležitosti, a formujeme je po celou dobu tak, aby byly úspěšné, výdělečné a přínosné jak pro naší skupinu, tak pro naše partnery, pro které jsme stanice investovali.

V rámci dlouhodobé spolupráce neseme jak investiční náklady spojené s vybudováním plnící stanice CNG, tak i náklady spojené s provozem.

Partnerovi dodáváme CNG s garancí úspory oproti nákladům na na naftu.

Zkušený relevantní partner

Naše projekty v Přerově, Liberci, Jeseníku a Kladně umožňují snížit na nulovou úroveň primární emise prachových částic (PM) z provozování hromadné autobusové dopravy.

Investovanými projekty umožňujeme zavedení počtu přibližně 100 nových ekologických CNG autobusů, což odpovídá snížení primárních emisí prachu o stovky tun prachu ročně.

CNG autobusy jsou velkým přínosem pro životní prostředí a pro obyvatele městských aglomerací, při spalování vykazují významně nižší škodlivé emise a nulový obsah prachových částic PM.

Nezpochybnitelným přínosem projektů je i snížení nákladů na pohonné hmoty do autobusů řádově o desítky až stovky miliony korun, a to díky tomu, že naftová vozidla jsou nahrazena CNG.

Strategické progresivní rozhodnutí, které dopravci i municipality ve zmíněných městech udělali, přinese tedy zdravější a ekologičtější systém MHD s levnější dopravou, a to se rozhodně vyplatí.

Chcete-li poradit, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.