Investice Bonett

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Jsme připraveni investovat

Vybrané projekty jsme připaveni zafinancovat v rámci programu dlouhodobé spolupráce BONETT CNG OUTSOURCING.

Tento program je připraven zejména pro ty, kteří:

  • mají větší nebo velký vozový park
  • chtějí šetřit a snížit náklady na dopravu
  • chtějí jezdit ekologicky, a
  • nechtějí sami investovat plnícíc stanici CNG

Dlouhodobá garantovaná úspora

K úspěšným akvizicím využíváme vlastní kapitálovou sílu, propracované know-how i dostatečně dimenzované lidské zdroje v rámci našeho týmu.

Na projekty díváme jako na na investiční příležitosti, a formujeme je po celou dobu tak, aby byly úspěšné, výdělečné a přínosné jak pro naší skupinu, tak pro naše partnery, pro které jsme stanice investovali.

V rámci dlouhodobé spolupráce neseme jak investiční náklady spojené s vybudováním plnící stanice CNG, tak i náklady spojené s provozem.

Partnerovi dodáváme CNG s garancí úspory oproti nákladům na na naftu.

Zkušený relevantní partner

Naše projekty v Přerově, Liberci, Jeseníku a Kladně umožňují snížit na nulovou úroveň primární emise prachových částic (PM) z provozování hromadné autobusové dopravy.

Investovanými projekty umožňujeme zavedení počtu přibližně 100 nových ekologických CNG autobusů, což odpovídá snížení primárních emisí prachu o stovky tun prachu ročně.

CNG autobusy jsou velkým přínosem pro životní prostředí a pro obyvatele městských aglomerací, při spalování vykazují významně nižší škodlivé emise a nulový obsah prachových částic PM.

Nezpochybnitelným přínosem projektů je i snížení nákladů na pohonné hmoty do autobusů řádově o desítky až stovky miliony korun, a to díky tomu, že naftová vozidla jsou nahrazena CNG.

Strategické progresivní rozhodnutí, které dopravci i municipality ve zmíněných městech udělali, přinese tedy zdravější a ekologičtější systém MHD s levnější dopravou, a to se rozhodně vyplatí.

Chcete-li poradit, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.