Kdo je Bonett

Aktuality

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

12.10.2016 Již druhá CNG stanice Bonett v Hradci Králové

Bonett, největší prodejce zemního plynu (CNG) v dopravě V České republice, rozšířil svou síť o další novou stanici, a to v Hradci Králové.

7.6.2016 Bonett reaguje na článek na portálu www.idnes.cz

Společnost Bonett plánuje ve třetím čtvrtletí vybudovat v Havlíčkově Brodě novou plnicí stanici na CNG. Tamější radnice by tak mohla za dotace pořídit nové autobusy na CNG a zlepšit tak významně životní prostředí ve městě.

26.1.2016 Bonett je největším prodejcem CNG.

Bonett se stal největším prodejcem CNG v České republice v roce 2015.

Zobraz vše

Skupina Bonett

Základními subjekty skupiny jsou společnosti Bonett Bohemia, a.s., působící zpravidla v pozici generálního dodavatele staveb plnících a čerpacích stanic a technologií pro výrobu biometanu, a Bonett Gas Investment, a.s., orientovaná na vyhledávání a realizaci investičních příležitostí v oblasti CNG dopravy. Slovenský trh je zajišťován dceřinnou společností Bonett Slovakia. Majetkové účasti jsou zajišťovány společnostmi Bonett EUROGAS.

Podíl na trhu

V posledních letech se náš podíl na trhu nových instalací pohybuje >50% všech nově instalovaných technologií. Tohoto podílu jsme dosáhli dlouhodobou, soustavnou a poctivou prací a snahou neustále zlepšovat naše technologie tak, aby pro naše zákazníky znamenaly skutečně dobrou a efektivní investici.

Konkurenční výhody

Od naší konkurence se lišíme zejména velikostí týmu, finančním a kapitálovým zázemím, a schopností řešit veškeré oblasti s maximální odbornou péčí. V oblasti dodávek CNG technologií se v pozici generálního dodavatele specializujeme na špičkové technologie s dlouhou dobou záruky až 60 měsíců, dodávky zajišťujeme nadstandardními službami a nonstop servisem včetně nepřetržitého dispečinku. Snažíme se investovat do technologického náskoku před konkurenty, na našich stanicích naleznete například nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plněním CNG vozidla do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG bez kavitace z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Poskytujeme veškeré související projekční, poradenské, ekonomické a finanční služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG zákazníkům. Disponujeme největší servisní sítí v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR, dlouhodobě dodáváme technologie nejvýznamnějším společnostem např. koncernu Shell, MOL, Robin Oil, Slovnaft, naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV ad.

Jsme relevantní partner se schopností dodávat relevatní špičkové projekty, jsme certifikováni v systémech ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001. Jsme členy Českého plynárenského svazu, podporujeme sponzorsky většinu CNG akcí v ČR.

Mise

Hlavním cílem skupiny Bonett je zainvestovat, rozvíjet a efektivně provozovat síť vlastních plnících stanic CNG v ČR pod značkou Bonett EUROGAS, s plánovaným počtem 40 investovaných stanic do roku 2017.

Snažíme se být rok od roku lepší a schopnější tak, abychom mohli našim partnerům přinášet stále lepší produkty a služby, a významně tak snižovat náklady na pohonné hmoty prostřednictvím kvalitních technologií šetrných k životnímu prostředí.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.