Kdo je Bonett

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Skupina Bonett

Základními subjekty skupiny jsou společnosti Bonett Bohemia, a.s., působící zpravidla v pozici generálního dodavatele staveb plnících a čerpacích stanic a technologií pro výrobu biometanu, a Bonett Gas Investment, a.s., orientovaná na vyhledávání a realizaci investičních příležitostí v oblasti CNG dopravy. Slovenský trh je zajišťován dceřinnou společností Bonett Slovakia. Majetkové účasti jsou zajišťovány společnostmi Bonett EUROGAS.

Podíl na trhu

V posledních letech se náš podíl na trhu nových instalací pohybuje >50% všech nově instalovaných technologií. Tohoto podílu jsme dosáhli dlouhodobou, soustavnou a poctivou prací a snahou neustále zlepšovat naše technologie tak, aby pro naše zákazníky znamenaly skutečně dobrou a efektivní investici.

Konkurenční výhody

Od naší konkurence se lišíme zejména velikostí týmu, finančním a kapitálovým zázemím, a schopností řešit veškeré oblasti s maximální odbornou péčí. V oblasti dodávek CNG technologií se v pozici generálního dodavatele specializujeme na špičkové technologie s dlouhou dobou záruky až 60 měsíců, dodávky zajišťujeme nadstandardními službami a nonstop servisem včetně nepřetržitého dispečinku. Snažíme se investovat do technologického náskoku před konkurenty, na našich stanicích naleznete například nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plněním CNG vozidla do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG bez kavitace z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Poskytujeme veškeré související projekční, poradenské, ekonomické a finanční služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG zákazníkům. Disponujeme největší servisní sítí v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR, dlouhodobě dodáváme technologie nejvýznamnějším společnostem např. koncernu Shell, MOL, Robin Oil, Slovnaft, naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV ad.

Jsme relevantní partner se schopností dodávat relevatní špičkové projekty, jsme certifikováni v systémech ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001. Jsme členy Českého plynárenského svazu, podporujeme sponzorsky většinu CNG akcí v ČR.

Mise

Hlavním cílem skupiny Bonett je zainvestovat, rozvíjet a efektivně provozovat síť vlastních plnících stanic CNG v ČR pod značkou Bonett EUROGAS, s plánovaným počtem 40 investovaných stanic do roku 2017.

Snažíme se být rok od roku lepší a schopnější tak, abychom mohli našim partnerům přinášet stále lepší produkty a služby, a významně tak snižovat náklady na pohonné hmoty prostřednictvím kvalitních technologií šetrných k životnímu prostředí.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.