Bonett

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Bonett

Bonett je skupina českých a slovenských společností zaměřená na oblast investic a generálních dodávek technologií pro čerpání alternativních paliv.

Mise je prostřednictvím vlastních investic a dodávek přispívat ochraně životního prostředí; CNG vozidla emitují výrazně méně oxidů dusíku a uhlíku než naftové nebo benzínové automobily.

Umožňujeme šetřit životní prostředí i Vaše peníze. 

Majoritní podíl na trhu

Jsme největší prodejce CNG v ČR, vlastníme a provozujeme největší síť CNG stanic v ČR.
Na trhu působíme 20 let, vybudovali jsme více než 500 LPG stanic a více než 60 CNG stanic, včetně největších instalací ve střední Evropě.
Zásobujeme z našich technologií 50% CNG autobusů v České republice.

Cílový stav v síti Bonett EUROGAS do roku 2019 je 60 CNG stanic v ČR, 10 CNG stanic na Slovensku.

Špičkové technologie

Specializujeme na špičkové technologie se zárukou až 60 měsíců.

Máme k dipozici komplexní produkt pro CNG, LPG i biometanovou oblast.

Stanici pro Vás vybudujeme jak v pozici investora, tak i generálního dodavatele. 
a našich stanicích naleznete nelubrikované CNG kompresory, stojany s plněním CNG do vozidel do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Pojištění 6.000.000 EUR

Společnosti Bonett jsou pojištěny proti škodám v souhrnné výši 150.000.000 Kč (6 milionů EUR).
Servisní zázemí

Máme k dispozici největší servisní sít v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR.
Dodáváme servisní služby společnostem, které kladou důraz na odbornou péči, kvalitu a komplexní produkt, např. jsme exklusivním dodavatelem servisu pro Dopravní podniky Brno, Ostrava, Jihlava, korporace MOL, Shell, Slovnaft, Robin Oil, ad., naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV, atd.

Kvalita, bezpečnost

Bonett je společností TUV certifikován v systémech kvality a bezpečnosti:

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
  • SHELL HSSE
  • SCC

Členství v asociacích

Jsme členy Českého plynárenského svazu, Hospodářské komory, Svazu dopravních podniků, Evropské asociace NGV, české NGVA asociace, a dalších oborových organizací.

 

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.