Bonett

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Bonett

Bonett je skupina českých a slovenských společností zaměřená na oblast investic a generálních dodávek technologií pro čerpání alternativních paliv.

Mise je prostřednictvím vlastních investic a dodávek přispívat ochraně životního prostředí; CNG vozidla emitují výrazně méně oxidů dusíku a uhlíku než naftové nebo benzínové automobily.

Umožňujeme šetřit životní prostředí i Vaše peníze. 

Majoritní podíl na trhu

Jsme největší prodejce CNG v ČR, vlastníme a provozujeme největší síť CNG stanic v ČR.
Na trhu působíme 20 let, vybudovali jsme více než 500 LPG stanic a více než 60 CNG stanic, včetně největších instalací ve střední Evropě.
Zásobujeme z našich technologií 50% CNG autobusů v České republice.

Cílový stav v síti Bonett EUROGAS do roku 2019 je 60 CNG stanic v ČR, 10 CNG stanic na Slovensku.

Špičkové technologie

Specializujeme na špičkové technologie se zárukou až 60 měsíců.

Máme k dipozici komplexní produkt pro CNG, LPG i biometanovou oblast.

Stanici pro Vás vybudujeme jak v pozici investora, tak i generálního dodavatele. 
a našich stanicích naleznete nelubrikované CNG kompresory, stojany s plněním CNG do vozidel do 3 minut, technologie pro bezproblémové čerpání LPG z podzemních zásobníků, energeticky výhodné čištění bioplynu do kvality zemního plynu, apod.

Pojištění 6.000.000 EUR

Společnosti Bonett jsou pojištěny proti škodám v souhrnné výši 150.000.000 Kč (6 milionů EUR).
Servisní zázemí

Máme k dispozici největší servisní sít v oblasti CNG a LPG technologií v ČR i SR.
Dodáváme servisní služby společnostem, které kladou důraz na odbornou péči, kvalitu a komplexní produkt, např. jsme exklusivním dodavatelem servisu pro Dopravní podniky Brno, Ostrava, Jihlava, korporace MOL, Shell, Slovnaft, Robin Oil, ad., naše technologie naleznete i na stanicích Benzina, EuroOil, OMV, atd.

Kvalita, bezpečnost

Bonett je společností TUV certifikován v systémech kvality a bezpečnosti:

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
  • SHELL HSSE
  • SCC

Členství v asociacích

Jsme členy Českého plynárenského svazu, Hospodářské komory, Svazu dopravních podniků, Evropské asociace NGV, české NGVA asociace, a dalších oborových organizací.

 

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.