Bioplyn (biometan)

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

28.11.2016 Nová plnící stanice CNG v Plzni

Nová rychloplnící stanice CNG byla uvedena do provozu v západočeské metropoli Plzni. Plnící stanice je umístěna na ulici Slovanská alej a řidičům je k dispozici NON-STOP. Pro zákazníky je zde připraven samoobslužný tankomat se širokou škálou plateb a výkon 200 m3/h zajistí velmi rychlé plnění vozidel.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

Zobraz vše

Projekt a stavební povolení

Jsme připraveni pro Váš projekt zajistit projekční přípravu, inženýring v podobě zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení, kolaudaci, a další činnosti v rámci projekčních a inženýrských prací.

Generální dodávka, provozní zabezpečení 

Standardně dodáváme kompletní generální dodávku technologického celku včetně souvisejících stavebních úprav a samozřejmě navazující komplexní provozně-technické zabezpečení v podobě nonstop záručního i pozáručního servisu technologie i zajištění legislativou či výrobci požadovaných periodických prohlídek a zkoušek zařízení.

Financování projektů

S dodávkou biogas upgrading technologie jsme připraveni Vám zajistit i výhodné dlouhodobé financování projektu.

Výhoda - odpovědný lokální partner

Spolupracujeme s prestižními zpravidla zahraničními výrobci a dodavateli prověřených technologií. Naší nezpochybnitelnou výhodou je skutečnost, že jsme relevantní partner v rámci České a Slovenské republiky, s dlouhodletým lokálním zázemím a zkušenostmi s národními úřady i orgány. Ve srovnání s případným zahraničním dodavatelem jsme jednoznačně bezpečnější volbou.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.