Bioplyn (biometan)

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz vše

Projekt a stavební povolení

Jsme připraveni pro Váš projekt zajistit projekční přípravu, inženýring v podobě zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení, kolaudaci, a další činnosti v rámci projekčních a inženýrských prací.

Generální dodávka, provozní zabezpečení 

Standardně dodáváme kompletní generální dodávku technologického celku včetně souvisejících stavebních úprav a samozřejmě navazující komplexní provozně-technické zabezpečení v podobě nonstop záručního i pozáručního servisu technologie i zajištění legislativou či výrobci požadovaných periodických prohlídek a zkoušek zařízení.

Financování projektů

S dodávkou biogas upgrading technologie jsme připraveni Vám zajistit i výhodné dlouhodobé financování projektu.

Výhoda - odpovědný lokální partner

Spolupracujeme s prestižními zpravidla zahraničními výrobci a dodavateli prověřených technologií. Naší nezpochybnitelnou výhodou je skutečnost, že jsme relevantní partner v rámci České a Slovenské republiky, s dlouhodletým lokálním zázemím a zkušenostmi s národními úřady i orgány. Ve srovnání s případným zahraničním dodavatelem jsme jednoznačně bezpečnější volbou.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.