BONETT NEWS

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Nová CNG Bonett stanice v Jičíně.

Bonett v Jičíně otevřel první CNG stanici roku 2016. Řidiči tak mohou CNG tankovat již na 110 místech v ČR.

Společnost Bonett Gas Investment a. s. i nadále pokračuje v rozšiřování vlastní sítě veřejných plnicích stanic na CNG. V polovině ledna totiž v Jičíně otevřela další stanici s pořadovým číslem osmnáct. Řidiči ji naleznou na čerpací stanici Kontakt v průmyslové zóně v těsné blízkosti firem Continental či Kobit na Hradecké ulici. Tato komunikace se napojuje na silnici I/16, což je velmi frekventovaný tah z Mladé Boleslavi na Hradec Králové, resp. do Krkonoš.

Ve východních Čechách jde po Hradci Králové a Svitavách o třetí vlastní plnicí stanici.
Natankovat CNG na ni můžete 24 hodin denně, platit lze buď u obsluhy čerpací stanice, a to hotově nebo bankovními, resp. CNG kartami, nechybí ani platební terminál. Využít lze i všech výhod Bonett EUROGAS CNG karet.
 
Společnost Bonett se významnou měrou podílí na rychlém rozvoji infrastruktury na CNG v České republice. „Vloni na podzim byla otevřena jubilejní stá stanice u nás, nedávno otevřený Jičín je v pořadí 110. místem, kde mohou motoristé natankovat zemní plyn do svých vozů,“ říká Václav Holovčák, místopředseda představenstva Bonett Gas Investment. „Letos ještě plánujeme otevřít až 15 dalších nových stanic,“ poodhaluje další plány.

25.1.2016